Delft, Van Duijn, een set van vijf geribde blauw-wit... Lot 1714
Résultat :
Estimation :
Delft, Van Duijn, een set van vijf geribde blauw-wit aardewerken knobbelvazen, 19e eeuw, elk met Chinoiserie beschildering van figuur en vogel op een ommuurd terras (randbeschadigingen) h. 26,5 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [5]